مقالات حقوقی بین الملل

حواله ارز چگونه انجام می شود ؟

حواله ارز چگونه انجام می شود ؟

بحث حواله ارز از یک نقطه به سایر نقاط دنیا مبحثی است که در حال حاضر با توجه به نوسانات شدید ارز و محدودیت های اعمال شده از سوی بانک مرکزی با مشکل مواجه شده است به طوری که ایرانیان برای ارسال ارز به نقاط مختلف دنیا به جهت اعمال این محدودیت ها مجبور به صرف هزینه های بسیار زیاد و غیر قابل معقول می شوند و در این مقاله سعی ما بر آن است که شما را با انواع مختلف حواله و جابه جایی ارز آشنا نماییم و لازم به ذکر است که در تهیه این مقاله به جهت تخصصی بودن موضوع آن از نوشته ها و گفته های افراد صاحب نظر در این زمینه استفاده شده است .

تاثیر نوسانات ارز بر رشد و فعالیت اقتصادی

تاثیر نوسانات ارز بر رشد و فعالیت اقتصادی

در وضعیت کنونی کشور ما ، می توان گفت که نرخ ارز و نوسانات شدید آن همه جنبه ها و عرصه های فعالیت اقتصادی را تحت تاثیر قرار داده است به طوری که می توان گفت در موقعیت زمانی هستیم که همه نوع فعالیت اقتصادی ما منوط به ثبات نرخ ارز در کشور می باشد ، مقاله ای که در حال حاضر مطالعه می نمایید شرایط کنونی را به صورت دقیق بررسی می نماید و لازم به ذکر است که در نگارش این مقاله به لحاظ تخصصی بودن موضوع آن از گفته های صاحب نظران در عرصه اقتصاد استفاده شده است .

مهاجرت بدون نیاز به مدرک زبان

مهاجرت بدون نیاز به مدرک زبان

مهمترین دغدغه افراد برای مهاجرت این است که بدون دانستن زبان رسمی کشور مقصد چه طور به زندگی خود در آنجا ادامه دهند و یا اینکه آیا کشور مقصد بدون داشتن مدرک زبان رسمی ، به آنها ویزا می دهد یا خیر ؟ ما در این مقاله سعی بر آن داریم که به این سوالات پاسخ دهیم تا شما بتوانید با در رابطه با مهاجرت بدون داشتن مدرک زبان تصمیم گیری کنید .

تاثیر نوسانات ارز در مهاجرت

تاثیر نوسانات ارز در مهاجرت

نوسانات ارز به ویژه دلار آمریکا تاثیر بسیاری بر نقل و انتقال افراد در داخل و خارج از کشور گذاشته است به صورتی که حتی قیمت پرواز های داخلی نیز چندین برابر شده است و مردم ترجیح می دهند برای جابه جایی خود از یک نقطه کشور به نقطه ای دیگر از راه های زمینی و دریایی اقدام نمایند تا نیاز به پرداخت هزینه گزاف برای این جابه جایی نباشد ، همین مورد نیز بر روی مهاجرت به کشور های مختلف دنیا و پرواز های خارجی تاثیر گذاشته است و روند آن را بسیار کند کرده است و تمام این شرایط مرتبط با وضعیت اقتصادی و سیاسی کشور است

بهترین کشور ها برای مهاجرت

بهترین کشور ها برای مهاجرت

 با توجه به وضعیت کنونی ، افرادی بسیاری از سراسر ایران قصد مهاجرت از کشور را دارند که با توجه به وجود کشورهای متفاوتی که در حال حاضر به ایرانیان اعطای ویزا و یا اقامت می نمایند ، تصمیم گیری افراد به جهت اینکه کدام کشور را برای مهاجرت انتخاب نمایند بسیار دشوار شده است و ما در این مقاله سعی بر آن داریم که به شما روش هایی را آموزش دهیم تا با به کار گیری آن بتوانید با توجه به شرایط خودتان بهترین راه و بهترین کشور را برای مهاجرت انتخاب نمایید .

ویزای پیوست به خانواده یا همراه

ویزای پیوست به خانواده یا همراه

یکی از بزرگترین دغدغه افراد برای مهاجرت پاسخ به این سوال است که آیا من به عنوان شخص اصلی که برای اخذ ویزا و یا اقامت به کشور مقصد درخواست داده ام ، می توانم خانواده خود را نیز با خود ببرم و یا هم زمان با ارائه مدارک خود به سفارت برای بررسی ، می توانم مدارک آنها را نیز ارائه دهم ؟ هدف ما از نوشتن این مقاله آن است که متقاضیان را با شیوه بررسی مدارک همراهان آشنا کرده و بهترین زمان را برای اقدام به آنها ارائه دهیم .

کم هزینه ترین کشورها برای مهاجرت

کم هزینه ترین کشورها برای مهاجرت

مهاجرت امری است که امروزه با توجه به شرایط روز دنیا بسیار مورد استقبال افراد ایرانی واقع شده است و همانطور که در مطالب قبلی که در سایت قرار گرفته اند توضیح داده شد برای مهاجرت راه ها و روش های متفاوتی وجود دارد که افراد می بایست با توجه به شرایط و وضعیت مالی که دارند بهترین راه را انتخاب نمایند و در این راه نیز به شما اکیداً توصیه می کنیم که صرفا با وکلا و افراد دارای مجوز رسمی مشورت نمایید که بتوانید بهترین راه را انتخاب کنید .

ویزای تمکن مالی

ویزای تمکن مالی

مهاجرت به کشورهای اروپایی به طرق مختلف امکان پذیر است. و همه روزه اخبار و مستندات بسیاری را شاهد هستیم که حاکی از ایجار راه های جدید برای هموار کردن مسیر مهاجرت هستند.

 انواع ویزا و شرایط اقامت دائم

انواع ویزا و شرایط اقامت دائم

هدف از بیان موضوعاتی که در این قسمت درج می شود آشنایی شما با انواع ویزا و همچنین شرایط لازم جهت اخذ اقامت دائم می باشد. در ابتدای امر توضیح این مطلب ضروری است که ویزایی به نام ویزای اقامت وجود ندارد ! درخواست اخذ ویزایی که در نهایت با رعایت شرایط هر کشور بتواند تبدیل به

اطلاعات

موسسه حقوقی عدالت پارس به شماره ثبت ۴۰۶۰۳ با سابقه درخشان در زمینه امور حقوقی و بین المللی میباشد . 

اخبار